Vyhľadávanie

-
- m2
O nás...
O nás... Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a finančného poradenstva
Poradenstvo
Poradenstvo Aktívne pôsobíme v oblasti bezplatného poradenstva v realitnom odbore. Radi Vám zabezpečíme znalecký posudok.
Trhový odhad nehnuteľnosti poskytujeme pre našich klientov celkom zdarma.
Výkup realít
Výkup realít Odkúpime Váš byt okamžite a platíme v hotovosti už do 24 hodín.
Nechajte si vypracovať zdarma cenovú ponuku od nás.
Všetko bezpečne, legálne a za výbornú cenu..
Peniaze Vám budú vyplatené cez notárskou úschovou alebo bankovú vinkuláciu, čiže neprídete do žiadneho rizika a nenaletíte nejakým podvodníkom.
Skryť blok

Vyberte si i vy prácu, ktorá vás bude baviť.

Spoločnosť Real Estate Investment Group, s.r.o ponúka viacero pracovných pozícií a možností presadiť sa v oblasti predaja nehnuteľností. Prezrite si jednotlivé pozície a zistite, čo všetko vás v tejto práci čaká. Rozšírujeme pobočky po celom Východnom Slovensku, bez nutnosti kancelárie a vstupných poplatkov.

Na pozícii realitného makléra sa oboznamujete s realitnou činnosťou ako takou. Na začiatku absolvujete školenia, ktoré vám plne hradí spoločnosť a stávate sa členom tímu realitných maklérov. Odborné školenia vám dajú odpovede na všetky otázky zo sveta realít.
Budete pracovať pod vedením manažéra obchodného tímu. Vašou úlohou je aktívny nábor nových zákaziek, získavanie nových klientov a následné uzatváranie obchodov.

Požiadavky

  •  Ste komunikatívny a flexibillný?
  •  Máte radi prácu s ľuďmi?
  •  Myslíte kreatívne?
  •  Máte obchodné a organizačné schopnosti?
  •  Viete pracovať s PC a máte aj vodičský preukaz?
  •  Tak neváhajte a pridajte sa k nám!
  •   Miesto bydliska: Prešov, Sabinov, Lipany,Levoča, Spišská Nová Ves Bardejov, Svidník, Vranov nad Topľou, Michalovce, Humenné, Košice

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.

Novinky a aktuality

novinky Nároky na funkčnosť a dizajn zariadení v kúpeľni...
ZAUJIMAVOSTI ZAUJIMAVOSTI