Vyhľadávanie

-
- m2
O nás...
O nás... Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a finančného poradenstva
Poradenstvo
Poradenstvo Aktívne pôsobíme v oblasti bezplatného poradenstva v realitnom odbore. Radi Vám zabezpečíme znalecký posudok.
Trhový odhad nehnuteľnosti poskytujeme pre našich klientov celkom zdarma.
Výkup realít
Výkup realít Odkúpime Váš byt okamžite a platíme v hotovosti už do 24 hodín.
Nechajte si vypracovať zdarma cenovú ponuku od nás.
Všetko bezpečne, legálne a za výbornú cenu..
Peniaze Vám budú vyplatené cez notárskou úschovou alebo bankovú vinkuláciu, čiže neprídete do žiadneho rizika a nenaletíte nejakým podvodníkom.
Skryť blok

Máte dlhy, exekúcie, sudcovské alebo exekútorské zástavy na svoje nehnuteľnosti? Chcete oddlžiť nehnuteľnosť dlhodobým úverom alebo pôžičkou a neprísť o svoju nehnuteľnosť? Potrebujete znížiť splátky vašich existujúcich úverov? Oddĺženie nehnuteľnosti je tým najlepším riešením!


Pre koho je určené oddĺženie nehnuteľností?
Oddĺženie nehnuteľnosti je nebankový finančný produkt bez akéhokoľvek poplatku vopred, ktorý je určený pre klientov, ktorí potrebujú oddlžiť svoju nehnuteľnosť. Na nehnuteľnosti (rodinného domu, bytu v osobnom vlastníctve, pozemku, chaty, komerčné nehnuteľnosti) majú nariadenú exekúciu, exekučný príkaz na predaj nehnuteľnosti, dražbu, exekútorské záložné právo, sudcovské záložné právo v prospech finančného úradu, OSSZ, zdravotné poisťovne alebo len nevýhodné záložné právo zmluvnej atď.

Ako oddlžiť svoju nehnuteľnosť?
Ponúkame rýchle a efektívne riešenie vašich dlhov a to vyplatením všetkých vašich pohľadávok. Poskytneme vám pôžičku až do výšky 50%-70% odhadu nehnuteľnosti (výška finančných prostriedkov závisí podľa lokality založenej nehnuteľnosti). Oddĺženie nehnuteľnosti je bez náhľadu do registra a v niektorých prípadoch nemusíte dokladať aj príjmy.

Výhody oddĺženie nehnuteľnosti
Hlavným dôvodom oddĺženie nehnuteľnosti je možnosť ako neprísť z dôvodu dlhov o svoju nehnuteľnosť. Klientovi vyplatíme všetky jeho finančné záväzky a poskytneme dlhodobú nebankové pôžičku s istotou. Výšku mesačných splátok sa snažíme nastaviť tak, aby klient svoje splátky zvládol hradiť. Dĺžku splatnosti pôžičky si volí klient sám.
 

  • Odhad nehnuteľnosti zadarmo
  • Expresné vybavenie
  • Oddĺženie nehnuteľností je bez náhľadu do registra
  • Žiadne poplatky vopred
  • Nemusíte nikam jazdiť - prídeme za vami
  • Právne a poradenský servis - ZADARMO
  • S exekútormi a veriteľmi jedná naša právna kancelária
  • Zlúčenie nevýhodných a drahých pôžičiek, úverov do jedného výhodnejšieho úveru
  • Oddĺženie nehnuteľnosti je veľmi jednoduché

V prípade, že máte záujem o nebankové oddĺženie nehnuteľnosti, kontaktujte nás:          0911 733 737. Do 24 hodín Vás bude kontaktovať náš úverový poradca, ktorý s Vami dopodrobna preberie podmienky pôžičky a navrhne čo možno najvýhodnejšie riešenie vašej situácie a to všetko ZADARMO

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.

TOP NEHNUTEĽNOSŤ

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.

Novinky a aktuality

novinky Nároky na funkčnosť a dizajn zariadení v kúpeľni...
ZAUJIMAVOSTI ZAUJIMAVOSTI